Kancelaria Noerr w biurowcu Nowogrodzka Square

Kancelaria Noerr w biurowcu Nowogrodzka Square

Kancelaria Noerr Biedecki, polski oddział Noerr LLP, jednej z wiodących europejskich kancelarii prawnych, zawarła umowę najmu 1 100 mkw. powierzchni w biurowcu Nowogrodzka Square. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Noerr jest niezależną kancelarią prawną świadczącą usługi doradztwa prawnego dla klientów na całym świecie. Firma istnieje od 1950 roku. Posiada obecnie 16 biur w Europie, Wielkiej Brytanii i USA. Jej główna siedziba mieści się w Monachium.

Na polskim rynku kancelaria działa od 1992 roku, świadcząc usługi klientom lokalnym i zagranicznym. Od stycznia 2017 roku, po przyjęciu na pokład zespołu prawników kancelarii DJBW, polski oddział Noerr funkcjonuje pod nazwą Noerr Biedecki sp.k.

Nowe biuro zajmie 1100 mkw. na trzecim piętrze biurowca Nowogrodzka Square.

„Jesteśmy dumni, że z roku na rok Noerr umacnia swoją pozycję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w tym również w Polsce. Nowe biuro będzie lepiej dostosowane do potrzeb naszych pracowników. Odzwierciedla ono również nasze zaangażowanie w dalszy rozwój na polskim rynku” – mówi Radosław Biedecki, Partner Zarządzający polskim biurem Noerr.

Dzięki większej powierzchni biurowej możemy zapewnić naszym kolegom wysokiej jakości warunki pracy i mamy nadzieję, że nasi klienci docenią również lepsze środowisko zawodowe, które służy ich interesom” – dodaje Jörg Menzer, partner regionalny Noerr zarządzający działalnością kancelarii w regionie CEE obejmującą biura w Bratysławie, Budapeszcie, Bukareszcie, Pradze i Warszawie.

Nowogrodzka Square to butikowy budynek biurowy oddany do użytku w zeszłym roku. Świetna lokalizacja przy dworcu Warszawa Centralna i łatwe do aranżowania nowoczesne przestrzenie biurowe przyciągają kolejnych najemców. Obiekt oferuje w sumie 11 500 mkw. powierzchni biurowej. Budynek został zaprojektowany i wybudowany zgodnie z wymaganiami budownictwa ekologicznego, co potwierdził certyfikat BREEAM przyznany z oceną „Excellent”. Właścicielem budynku jest firma deweloperska Yareal Polska, która obok Nowogrodzka Square wybudowała reprezentacyjny, pieszy pasaż miejski, łączący Aleje Jerozolimskie z ul. Nowogrodzką.

„Prestiżowa lokalizacja biura w branży usług prawnych jest kluczowa. Wysokiej jakości wykończenie przestrzeni podkreśla status firmy na rynku w oczach klientów. Doradzaliśmy firmie Noerr przeniesienie biura do Nowogrodzka Square ze względu na świetne połączenie komunikacyjne, jak również na bardzo dobrą współpracę z wynajmującym, dzięki której firma będzie mogła wprowadzić się już w październiku bieżącego roku” – mówi Artur Sutor, Partner, Dyrektor działu reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

 

Kancelaria Noerr w biurowcu Nowogrodzka Square

Newmark Polska

Dział reprezentacji najemców biurowych firmy Newmark Polska obsługuje firmy na terenie całej Polski planujące pozyskanie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu powierzchni biurowej.

Aktualności

2023-05-08

Fleksy rosną nie tylko w dużych miastach
Elastyczne miejsca pracy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Firmy pytają o nie we wszystkich dużych miastach. Ale nie tylko. Chętnych na biura serwisowane nie brakuje również w mniejszych ośrodkach – mówi Joanna Bartoszewicz, Starszy Doradca w Dziale Reprezentacji Najemców Biurowych, ...