Strona główna > Kariera

Kariera


Rozwój zawodowy jest integralną częścią naszej kultury.
Doceniamy kreatywność i własną inicjatywę pracowników.

Kariera

Szukamy osób samodzielnych i wszechstronnie utalentowanych,które dzięki swojej kreatywności oraz pasji przyczynią się do rozwoju naszej firmy. Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Stawiamy na rozwój naszej sieci doświadczonych specjalistów na całym świecie oraz zachęcamy do dzielenia się najlepszymi praktykami, co pozwala nam zapewniać Klientom obsługę na najwyższym poziomie w każdej części globu.

Newmark należy do grona największych firm w świecie świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferujemy możliwości rozwoju kariery zawodowej dającej satysfakcję i zapewniającej ambitne wyzwania. Pracują dla nas najlepsi.

Zawsze chętnie wysłuchujemy pomysłów naszych pracowników. Wiele naszych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań powstało dzięki sugestiom zgłoszonym przez lokalne biura i pracowników.

Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Newmark i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Sprawdź, co nas wyróżnia na tle innych firm świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z ambitnymi profesjonalistami, którzy będą mogli korzystać z naszego doświadczenia, jak również przyczynią się do rozwoju firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie, wypełnij poniższy formularz:

Plik (maksymalnie 1 plik o wielkości do 2,0 MB)

Newmark Polska

Dział reprezentacji najemców biurowych firmy Newmark Polska obsługuje firmy na terenie całej Polski planujące pozyskanie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu powierzchni biurowej.

Aktualności

2024-03-26

Spółka Trident BMC powiększa powierzchnię biurową w gdańskim C200 Office
Spółka Trident BMC, która współpracuje z armatorami, stoczniami i klientami offshore, w dalszym ciągu będzie najemcą C200 Office. Przedłużając umowę z wynajmującym, spółka jednocześnie zwiększyła powierzchnię biurową – w rezultacie do swojej dyspozycji ma ponad 2200 mkw. Podcza ...

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×