W firmie Cresa rozwój zawodowy jest integralną częścią naszej kultury

Doceniamy kreatywność i własną inicjatywę pracowników

Kariera

Szukamy osób samodzielnych i wszechstronnie utalentowanych, które dzięki swojej kreatywności oraz pasji przyczynią się do rozwoju naszej firmy. 
– Piotr Kaszyński, Managing Partner  

Zawsze chętnie wysłuchujemy pomysłów naszych pracowników. Wiele naszych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań powstało dzięki sugestiom zgłoszonym przez lokalne biura i pracowników. Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

 Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Cresa
 i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Sprawdź, co nas wyróżnia na tle
 innych firm świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z błyskotliwymi, ambitnymi profesjonalistami, którzy będą mogli korzystać z naszego doświadczenia, jak również przyczynią się do rozwoju firmy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wypełnij poniższy formularz:

Plik (maksymalnie 1 plik o wielkości do 2,0 MB)

 

O nas

Biuro jest jednym z elementów kreowania marki – odzwierciedla kulturę firmy i odgrywa ważną rolę w pozyskiwaniu wartościowych pracowników.  

Dział reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska świadczy usługi doradztwa pozbawione ryzyka konfliktu interesów. Obsługujemy firmy na terenie całej Polski planujące pozyskanie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu powierzchni biurowej.

Aktualności

02.12.2019

Elektromontaż Kraków przeprowadzi się do biurowca Principio
Spółka Elektromontaż Kraków dołączyła do kolejnych najemców w krakowskim biurowcu Principio i wynajęła ponad 620 mkw.