Strona główna > Newmark

Newmark


Bardziej inteligentna i zintegrowana platforma usług.

W Newmark dostosowujemy się nie tylko do potrzeb naszych Klientów – dostosowujemy się do przyszłych wyzwań.

Newmark

Newmark jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 1929 r. patrzymy w przyszłość, przewidujemy zmiany i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Po blisko 100 latach od powstania firmy nadal kierujemy się tymi samymi zasadami – myślimy strategicznie i odważnie. Dziś, dzięki zintegrowanej platformie zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta: począwszy od właścicieli i najemców nieruchomości, poprzez inwestorów i założycieli firm, a skończywszy na startupach i wiodących koncernach.

Korzystając z inteligentnych technologii i wiedzy naszych pracowników, Newmark zapewnia innowacyjność na każdym kroku oraz transparentność we współpracy. Myślimy nieszablonowo w odniesieniu do budynków i linii biznesowych, oferując kompleksowe spojrzenie i elastyczne podejście.

Newmark jest spółką notowaną na giełdzie Nasdaq. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości specyfiki największych i wschodzących rynków nieruchomości, firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie klientom z wszystkich branż. W okresie 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2022 roku jej przychody wyniosły ok. 2,7 mld USD. Newmark oraz firmy z nią współpracujące zatrudniają około 6700 pracowników w 180 biurach na całym świecie.

Newmark Globalnie

90+

LATA DZIAŁALNOŚCI

$2.7 mld

PRZYCHODY W 2022*

$1 bln

WOLUMEN TRANSAKCJI 2021+2022*

* Przychody i wolumen transakcji podane są wyłącznie dla biur własnych firmy Newmark, za okres 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2022 r. Wolumen oznacza kwotę nominalną wszystkich transakcji najmu, sprzedaży, kredytów hipotecznych oraz pożyczek gwarantowanych przez GSE/FHA, w których uczestniczyła spółka Newmark, a także szacunkową wartość wszystkich nieruchomości wycenionych w tym okresie przez dział wycen i doradztwa.

Dodatkowe dane o Newmark Group, Inc. dostępne są w zakładce Relacje inwestorskie na stronie internetowej: ir.nmrk.com

 

Newmark Polska

Dział reprezentacji najemców biurowych firmy Newmark Polska obsługuje firmy na terenie całej Polski planujące pozyskanie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu powierzchni biurowej.

Aktualności

2023-05-08

Fleksy rosną nie tylko w dużych miastach
Elastyczne miejsca pracy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Firmy pytają o nie we wszystkich dużych miastach. Ale nie tylko. Chętnych na biura serwisowane nie brakuje również w mniejszych ośrodkach – mówi Joanna Bartoszewicz, Starszy Doradca w Dziale Reprezentacji Najemców Biurowych, ...