Strona główna > Newmark

Newmark


Bardziej inteligentna i zintegrowana platforma usług.

W Newmark dostosowujemy się nie tylko do potrzeb naszych Klientów – dostosowujemy się do przyszłych wyzwań.

Newmark

Newmark jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 1929 r. patrzymy w przyszłość, przewidujemy zmiany i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Po blisko 100 latach od powstania firmy nadal kierujemy się tymi samymi zasadami – myślimy strategicznie i odważnie. Dziś, dzięki zintegrowanej platformie zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta: począwszy od właścicieli i najemców nieruchomości, poprzez inwestorów i założycieli firm, a skończywszy na startupach i wiodących koncernach.

Korzystając z inteligentnych technologii i wiedzy naszych pracowników, Newmark zapewnia innowacyjność na każdym kroku oraz transparentność we współpracy. Myślimy nieszablonowo w odniesieniu do budynków i linii biznesowych, oferując kompleksowe spojrzenie i elastyczne podejście.

Newmark jest spółką notowaną na giełdzie Nasdaq. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości specyfiki największych i wschodzących rynków nieruchomości, firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie Klientom ze wszystkich branż. W okresie 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2023 roku jej przychody wyniosły ok. 2,5 mld USD. Newmark oraz firmy z nią współpracujące zatrudniają 7600 pracowników w ok. 170 biurach na całym świecie (stan na 31 marca 2024 r.).

Newmark Globalnie

90+

LATA DZIAŁALNOŚCI

$2,5 mld

PRZYCHODY W 2023*

$1,7 bln

WOLUMEN TRANSAKCJI 2022+2023*

* Przychody i wolumen transakcji podane są wyłącznie dla biur własnych firmy Newmark, za okres 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2023 r. Wolumen oznacza kwotę nominalną wszystkich transakcji najmu, sprzedaży, kredytów hipotecznych oraz pożyczek gwarantowanych przez GSE/FHA, w których uczestniczyła spółka Newmark, a także szacunkową wartość wszystkich nieruchomości wycenionych w tym okresie przez dział wycen i doradztwa.

Dodatkowe dane o Newmark Group, Inc. dostępne są w zakładce Relacje inwestorskie na stronie internetowej: ir.nmrk.com

 

Newmark Polska

Dział reprezentacji najemców biurowych firmy Newmark Polska obsługuje firmy na terenie całej Polski planujące pozyskanie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu powierzchni biurowej.

Aktualności

2024-03-26

Spółka Trident BMC powiększa powierzchnię biurową w gdańskim C200 Office
Spółka Trident BMC, która współpracuje z armatorami, stoczniami i klientami offshore, w dalszym ciągu będzie najemcą C200 Office. Przedłużając umowę z wynajmującym, spółka jednocześnie zwiększyła powierzchnię biurową – w rezultacie do swojej dyspozycji ma ponad 2200 mkw. Podcza ...

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×