Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Mokotów

Zadzwoń do konsultanta

Dawid Igielski

+48 734 160 791

Joanna Bartosiewicz

+48 731 867 070

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Mokotów

Znaleziono 88 obiektów

Znalezienie powierzchni biurowej zacznij od zadania sobie pytania – w jakiej dzielnicy chcesz szukać biura do wynajęcia dla swojej firmy? Wynajem biur Warszawa Mokotów jest niezwykle popularny. Od lat Mokotów jest wymieniany wśród najpopularniejszych dzielnic biznesowych w Polsce – swoje siedziby mają tu liczne korporacje. Jest drugą co do wielkości biznesową lokalizacją biurową w Warszawie. A to sprawia, że biura do wynajęcia na Mokotowie są wyjątkowo atrakcyjne.

Biuro do wynajęcia Mokotów – inwestycje na topie

Mokotów to bardzo szybko rozwijająca się dzielnica Warszawy, zlokalizowana blisko centrum. Do jej atrakcyjności przyczyniła się między innymi budowa dużego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów (obecnie Westfield Mokotów). Niemniej istotny jest pod tym względem fakt, że Mokotów to swoiste zagłębie warszawskich biurowców.

To właśnie tutaj mieści się największe biurowe „osiedle” nazywane żartobliwie Mordorem, zlokalizowane na terenie dawnego Służewca Przemysłowego, w rejonie ulic Domaniewskiej, Wołoskiej, Cybernetyki oraz Marynarskiej. Wiele polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstw ma tu swoje biura – i jest to też miejsce, gdzie regularnie pojawiają się nowe biura do wynajęcia w Warszawie na Mokotowie. Tylko na Służewcu zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej wynoszą 1,08 mln mkw. zlokalizowanej w prawie 80 biurowcach, wśród nich znajduje się znany kompleks New City czy Diuna (dawniej Marynarska Business Park).

Wynajem biura, Warszawa Mokotów – gdzie poza Mordorem?

Biura do wynajęcia na Mokotowie to nie tylko Służewiec – ta dzielnica Warszawy obejmuje aż dwanaście obszarów, a biurowce znajdują się w wielu z nich. Wiele firm decyduje się na wynajem biura w Warszawie na Mokotowie przy ul. Puławskiej (np. w biurowcu Plac Unii) czy ul. Czerniakowskiej (np. w X20).

Niemniej godny uwagi jest wynajem biura w Warszawie na Mokotowie w takich rejonach, jak ul. Żwirki i Wigury ulokowana na granicy Mokotowa i Włoch, doskonale skomunikowana z lotniskiem Chopina na Okęciu oraz znajdująca się tuż obok stacji PKP Warszawa Żwirki i Wigury. Atrakcyjne biura Warszawa Mokotów to również okolice Trasy Siekierkowskiej czy ul. Żaryna, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego i stacji metra.

Nasza oferta obejmuje zarówno tanie biura do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, jak i najnowsze biurowce klasy premium. Dzielnica szybko rozrasta się o kolejne zasoby i staje się coraz bardziej konkurencyjną dla biur do wynajęcia w warszawskim Śródmieściu. Jednak Mokotów przechodzi w ostatnich latach dużą metamorfozę. Proponuje też szeroką ofertę handlową i rozrywkową. Na Mokotowie powstaje też coraz więcej obiektów mieszkalnych oraz hoteli. A wszystko to sprawia, że lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawie na Mokotowie stają się obecnie jeszcze bardziej atrakcyjne.

Wynajem biur Warszawa Mokotów – szeroka oferta

Na mapie warszawskiego Mokotowa nie brakuje różnych inwestycji. Dostępne są zarówno duże nowoczesne biurowce pełne innowacyjnych udogodnień, w tym rozwiązań z zakresu ESG, jak i budynki kameralne, oferujące przyjazne środowisko pracy. Znajdziesz zatem zarówno bardzo przestrzenne, jak i małe biura w Warszawie na Mokotowie. Pomożemy znaleźć właściwe miejsce dla Twojej firmy – odpowiadające na Twoje potrzeby oraz możliwości finansowe.

Jeszcze się wahasz i nie masz pewności, która dzielnica stolicy będzie najlepszą lokalizacją dla Twojej działalności? Sprawdź oferty innych okolic, takie jak biura do wynajęcia w Warszawie na Woli i skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×