Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Wola

Zadzwoń do konsultanta

Joanna Bartoszewicz

+48 696 500 659

Dawid Igielski

+48 734 160 791

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Wola

Znaleziono 76 obiektów

Warszawa jest popularnym miastem do wynajęcia powierzchni biurowej, gdyż stanowi jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonała lokalizacja dla firm, których właściciele myślą o działalności na rynkach zagranicznych. Z kolei Wola to jedna z najpopularniejszych biznesowych dzielnic Warszawy. Warto zatem zwrócić szczególną uwagę na ofertę lokali do wynajęcia na Woli w Warszawie.

Stale powiększająca się powierzchnia biurowa na Woli

Warszawska Wola, za sprawą swojego wyjątkowo atrakcyjnego położenia, budzi zainteresowanie przedsiębiorców z prawie każdej branży. Biura do wynajęcia w Warszawie cieszą się ogromną popularnością! Dzięki licznym połączeniom autobusowym i tramwajowym, a także oddaniu do użytku drugiej linii metra, dzielnica Wola jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Jej ogromnym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo biur w Warszawie Śródmieściu, a także intensywny rozwój dzielnicy.

Rozbudowana infrastruktura nowoczesnych budynków wznoszonych na Woli sprawia, że przypominają one wręcz niewielkie niezależne miasta w mieście. Doskonałym przykładem są projekty takie jak Fabryka Norblina. Oferuje ona nie tylko 40 000 m2 powierzchni biurowej klasy A, ale również lokale usługowe: restauracje, sklepy, kawiarnie czy nawet muzeum i butikowe kino. Obecnie warszawska Wola obfituje w ponad półtora miliona m2 powierzchni biurowej, a wciąż pojawiają się nowe powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Doskonale skomunikowane biura do wynajęcia, Warszawa Wola

Dzięki temu, że warszawska dzielnica Wola jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami stolicy, pracownicy tutejszych biur cieszą się wysokim komfortem dojazdu do pracy. Mają do dyspozycji nowe stacje metra, ale nie tylko. Stale wznoszone nowoczesne budynki biurowe dają też dostęp do miejsc parkingowych na terenie biurowców. Bezproblemowy dojazd jest zaletą nie tylko dla pracowników zatrudnionych na Woli, ale również dla kontrahentów, klientów i osób delegowanych z innych oddziałów danych firm. Ci ostatni skorzystają również z licznych miejsc noclegowych znajdujących się w okolicach budynków biurowych.

Lokale do wynajęcia w Warszawie na Woli są doskonałym wyborem dla firm, dla których wellbeing w organizacji jest jednym z priorytetów. Dzielnica składa się bowiem nie tylko z ogromnej powierzchni lokali użytkowych, ale również terenów zielonych, rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych, obiektów kulturalnych oraz rozrywkowych. Stawiając na wynajem biura na warszawskiej Woli, wybierasz zatem dbałość o dobre samopoczucie swoich pracowników i klientów oraz nowoczesną powierzchnię biurową.

Lokale do wynajęcia w Warszawie na Woli w naszej ofercie

Najwięcej nowoczesnych inwestycji, wśród których możesz znaleźć idealny lokal do wynajęcia na warszawskiej Woli, znajduje się w okolicy Ronda Daszyńskiego. To prawie pół miliona m2 powierzchni biurowej. Już teraz oddane są do użytku takie drapacze chmur, jak Warsaw UNIT czy The Warsaw HUB, a kolejne biurowce są w trakcie budowy jak VIBE, The Bridge czy Office House, w ramach wielofunkcyjnej inwestycji Towarowa 22. Przedsiębiorców przyciąga również kompleks biurowy Studio (wieża Studio A jest obecnie w trakcie realizacji) osadzony między stacjami metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego, co gwarantuje doskonałe skomunikowanie tego nowoczesnego budynku biurowego.

W naszej bazie cały czas pojawiają się nowe biura do wynajęcia na Woli, w tym dostępne od ręki. Dzięki starannej selekcji ofert możemy zaproponować powierzchnie biurowe doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań, rodzaju działalności oraz możliwości finansowych. Zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy znaleźć idealną powierzchnię biurową do wynajęcia na warszawskiej Woli.

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×