Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Praga Północ

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Praga Północ

Poszukiwania powierzchni biurowej warto zacząć od określenia, w jakiej chcesz dzielnicy ma się znajdować siedziba firmy. Wynajem biur w Warszawie jest bardzo popularny, ale są mniej i bardziej popularne lokalizacje.

Wynajem biur Warszawa Praga Północ

Do niedawna biura do wynajęcia Praga Północ nie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, jednak dzisiaj Praga jest modna i prężnie się rozwija. Wiele firm decyduje się na klimatyczne biura do wynajęcia Warszawa Praga Północ – na przykład w dawnej fabryce. Panuje tu wyjątkowy klimat. Praga Północ słynie z zabytkowych kamienic, terenów rekreacyjnych oraz rozwiniętej infrastruktury.
Sprawdź naszą ofertę biurowców np. Centrum Praskie Koneser, Dominanta Praska czy Mazovia Plaza – chętnie pomożemy w wyborze!

Biura do wynajęcia w Warszawie Praga Północ

Praga Północ to szybko rozwijająca się dzielnica. Wiele przedsiębiorstw ma tu biura, gdyż cenią spokój i panującą tu atmosferę. Historyczna część prawobrzeżnej Warszawy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Warszawy. Leży niedaleko Miejskiego Ogrodu Zoologicznego i Parku Praskiego oraz w pobliżu Śródmieścia, co czyni ją atrakcyjną dla firm. Oferuje dynamicznie rozwijający się rynek budowlany.

Biura do wynajęcia Warszawa Praga Północ – atrakcyjne położenie i stawki

Praga Północ to obszar ponad 11 km kw. Jest świetnie skomunikowana zarówno z centrum, jak i z większością dzielnic. Wiele obiektów poddano rewitalizacji, wykorzystując ich potencjał – dzisiaj są w nich m.in. biura do wynajęcia. Praga Północ przyciąga inwestorów i przedsiębiorców dogodnym położeniem oraz atrakcyjnymi stawkami najmu. Na Pradze poprawia się też infrastruktura drogowa i połączenia komunikacyjne.

Biuro Warszawa Praga Północ – szeroka oferta

Na mapie warszawskiej Pragi nie brakuje ciekawych inwestycji. Dostępne są duże i nowoczesne biurowce, jak też budynki kameralne z wyjątkowo przyjaznym środowiskiem do pracy. Znajdziemy odpowiednie miejsce dla Twojej firmy – skontaktuj się z nami.

Znaleziono 24 obiektów