Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Ochota

Zadzwoń do konsultanta

Joanna Bartoszewicz

+48 696 500 659

Dawid Igielski

+48 734 160 791

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Ochota

Znaleziono 30 obiektów

Ochota to jedna z najpopularniejszych dzielnic biznesowych Warszawy. Nic więc dziwnego, że biura na wynajem w Warszawie na Ochocie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Sprawdź lokale do wynajęcia w tej części stolicy!

Biura do wynajęcia na Ochocie w Warszawie

Biura do wynajęcia w Warszawie przyciągają najemców, którzy poszukują nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ochota wyróżnia się znakomitą lokalizacją, gdyż sąsiaduje z centrum Warszawy. Gwarantuje też dobre połączenia z innymi dzielnicami stolicy i regionami Polski. Warto zwrócić uwagę na biura do wynajęcia w tej dzielnicy. Ochota od wielu lat jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji. Nowoczesne biurowce np. Bitwy Warszawskiej Business Center, Equator, Eurocentrum, West Station czy Jerozolimskie Business Park budzą zainteresowanie firm, które prowadzą działalność na rynkach zagranicznych.

Jakie zalety ma biuro do wynajęcia na Ochocie?

Ochota budzi zainteresowanie przedsiębiorców z wielu branży. Są tutaj dawne tereny przemysłowe, jak i nowoczesne biurowce z wieloma udogodnieniami. Dzięki połączeniom autobusowym i tramwajowym, a także kolei Ochota jest świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami miasta oraz miejscowościami pod Warszawą. Transportem drogowym można też szybko dojechać do innych ważnych miast – jak m.in. Łódź, Katowice, Wrocław czy Poznań.

Wynajem biur Warszawa Ochota, a Śródmieście

Od wielu lat Ochota znajduje się w czołówce dzielnic Warszawy pod względem liczby powierzchni biurowych. To dzielnica z ogromnym z potencjałem. Biura do wynajęcia w dzielnicy Ochota są niezmiennie poszukiwane przez inwestorów. Duże zainteresowanie firm oraz deweloperów gruntami na Ochocie sprawiają, że rozwój tej dzielnicy stał się dynamiczny. W porównaniu, biura na wynajęcie w Warszawie Śródmieściu znajdują się w samym sercu miasta, co jest idealne dla tych, którzy pragną być w centrum wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Wybór biura na Ochocie w Warszawie to doskonała decyzja dla firm, które szukają wygodnego dostępu do centrum.

Biura Warszawa Ochota – ceny

Cena to jeden z czynników, dla którego warto rozważyć wynajem biura na terenie Ochoty. Lokale do wynajęcia w tej części Warszawy są w różnej cenie – często tańsze niż w Śródmieściu. Poza tym na stawkę wpływają też inne decydujące czynniki – jak wielkość biura, oferowane udogodnienia, rozwiązania technologiczne, parking i jego rodzaj.

Gdzie wynająć biuro w Warszawie Ochocie?

Nowoczesne biura na Ochocie w Warszawie zachęcają inwestorów do wynajęcia powierzchni. Oto przegląd lokali biurowych na wynajem:

  • Equator – kompleks biurowy o wysokim standardzie zlokalizowany na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich. Jest to atrakcyjna propozycja na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych.
  • Blue Office – biurowiec zintegrowany z centrum handlowym Blue City. Oferuje nowoczesne biura z dostępem do udogodnień takich jak fitness klub, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne.
  • Brama Zachodnia – nowoczesny budynek biurowy blisko centrum miasta, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i połączeniem ze ścisłym centrum stolicy.
  • Eurocentrum Office Complex – zielony kompleks biurowy klasy A z parkingiem podziemnym i naziemnym.

 

Na warszawskiej Ochocie znajdziesz biura na wynajem o różnych powierzchniach i cenach. Konstrukcje budynków dają możliwość własnej aranżacji – możesz więc zaprojektować idealne biuro, np. typu open space. Pomożemy Ci wybrać najlepsze biuro w zależności od rodzaju działalności – zachęcamy do kontaktu! Nasi doradcy udzielą profesjonalnej porady i przygotują indywidualną ofertę.

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×