Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Ochota

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw.

Biura do wynajęcia Ochota

Warszawa jest bardzo popularnym miastem do wynajęcia biura. To zdecydowanie jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Ochota to jedna z najpopularniejszych dzielnic biznesowych Warszawy.

Biura do wynajęcia Warszawa Ochota

Ochota wyróżnia się znakomitą lokalizacją, gdyż sąsiaduje z centrum, a zarazem gwarantuje dobre połączenia z innymi dzielnicami Warszawy i regionami Polski. Warto zwrócić uwagę na biura do wynajęcia Ochota od wielu lat jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji. Nowoczesne biurowce np. Bitwy Warszawskiej Business Center, Equator IV, Eurocentrum, West Station czy Lipowy Office Park budzą zainteresowanie firm, które prowadzą działalność na rynkach zagranicznych.

Biuro do wynajęcia Ochota

Ochota budzi zainteresowanie przedsiębiorców z wielu branży. Są tutaj dawne tereny przemysłowe, jak i nowoczesne biurowce z wieloma udogodnieniami. Dzięki połączeniom autobusowym i tramwajowym, a także kolei Ochota jest świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami miasta oraz miastami pod Warszawą. Transportem drogowym można też szybko dojechać do innych ważnych miast – jak m.in. Łódź, Katowice, Wrocław czy Poznań.

Wynajem biur Warszawa Ochota

Od wielu lat Ochota znajduje się w czołówce dzielnic Warszawy pod względem liczby powierzchni biurowych. To stara dzielnica, ale z ogromnym z potencjałem. Biura do wynajęcia Ochota są niezmiennie poszukiwane przez inwestorów. Duże zainteresowanie firm oraz deweloperów gruntami na Ochocie sprawiają, że rozwój dzielnicy stał się dynamiczny.

Biura Warszawa Ochota

Biura na terenie Ochoty są w różnej cenie – są tańsze niż w Śródmieściu, ale niewiele. Poza tym na stawkę wpływają też inne decydujące czynniki – jak wielkość biura, oferowane udogodnienia, rozwiązania technologiczne, parking i jego rodzaj.
Biura do wynajęcia Warszawa Ochota to wiele propozycji, z których pomożemy wybrać najlepsze w zależności od Państwa działalności – zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy udzielą profesjonalnej porady i przygotowują indywidualną ofertę.

Znaleziono 51 obiektów