Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Żoliborz

Zadzwoń do konsultanta

Joanna Bartoszewicz

+48 696 500 659

Dawid Igielski

+48 734 160 791

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Żoliborz

Znaleziono 4 obiektów

Dobra lokalizacja biura podkreśli charakter i prestiż firmy, a nawet pomoże jej zwiększyć liczbę klientów. Wybór lokalizacji ma duże znaczenie w kontekście wizerunkowym i biznesowym firmy. W Warszawie jedną z najbardziej popularnych lokalizacji na wynajem powierzchni biurowej jest Żoliborz.

Wynajem biur Żoliborz

Biura do wynajęcia Warszawa Żoliborz mają kluczową przewagę nad lokalami w Śródmieściu albo na Mokotowie – stawki najmu są tańsze. Poza tym Żoliborz uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla firm. Na finalną cenę wpływa wiele czynników – m.in. standard wyposażenia, bliskość punktów komunikacji, typ parkingu, powierzchnia użytkowa oraz stan i wiek budynku.

Wynajem biur Warszawa Żoliborz cieszy się dużą popularnością, gdyż jest to dzielnica spokojna, ale położona blisko centrum. Jej dużą zaletą jest dobrze rozwinięta siatka komunikacyjna – dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych oraz do metra. Zapewnia też szybki dojazd do centrum samochodem.

Biuro do wynajęcia Żoliborz

Biura Żoliborz Warszawa są świetnie skomunikowane nie tylko z centrum, ale i obwodnicą stolicy. Można stąd szybko dojechać do dróg ekspresowych i na autostradę. To spokojna okolica z wieloma udogodnieniami do prowadzenia działalności biznesowej. Na biuro do wynajęcia Żoliborz Warszawa chętnie decydują się firmy mniejsze.
Zobacz dostępne w naszej ofercie biura do wynajęcia Żoliborz.

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×