Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Wilanów

Zadzwoń do konsultanta

Dawid Igielski

+48 734 160 791

Joanna Bartosiewicz

+48 731 867 070

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Wilanów

Znaleziono 5 obiektów

Biura do wynajęcia Warszawa Wilanów cieszą się dużą popularnością. Wilanów to prestiżowa dzielnica, w której znajduje się wiele nowoczesnych biurowców. Ceny są zależne od popularności i standardu dzielnicy.
Wilanów to dzielnica, w której od kilku lat działają też firmy deweloperskie skoncentrowane na budowie nowoczesnych biur. Rozmiar zasobów powierzchni biurowej cały czas się powiększa. To wyjątkowo atrakcyjne miejsce dla firm, które poszukują biura w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od centrum i od zgiełku.

Biura Warszawa Wilanów. Szeroka oferta

Wilanów to dzielnica o wysokim standardzie i przyjaznych dla mieszkańców terenach. Cieszy się dużą popularnością jako miejsce do życia, ale nie tylko. Można tu znaleźć wiele ciekawych biur – zapoznaj się z naszą ofertą. Doradzimy odpowiednie do Państwa potrzeb biuro do wynajęcia w Wilanowie.
Biura do wynajęcia Wilanów mieszczą się w nowoczesnych kompleksach biurowych oraz w kameralnych kamienicach. Można wybrać odpowiednie miejsce w zależności od potrzeb czy wielkości firmy. Nie ma tu jednak bardzo wysokich wieżowców. Nowo powstające biurowce są raczej 4- lub 5-kondygnacyjne. Są też biurowce, wokół których są zbiorniki wodne – jak m.in. Wilanów Office Park.

Biuro Warszawa Wilanów

W ostatnich latach na terenie Wilanowa powstało wiele nowych biurowców, np. Wilanów Office Park, Wilanów Business Center czy Royal Wilanów. Nowe biura do wynajęcia Wilanów Warszawa znajdują się w dobrze skomunikowanych punktach. Dojazd do centrum albo na lotnisko im. F. Chopina z biurowców zajmuje około 20 minut.
Nowoczesne biura do wynajęcia Warszawa Wilanów posiadają liczne udogodnienia, w tym m.in. klimatyzację, kontrolę dostępu i parking oraz strefa dla rowerów. Wiele z nich to budynki wielofunkcyjne – na dole są sklepy spożywcze lub inne punkty handlowo-usługowe, co zapewnia też dostęp do pełnej infrastruktury.

Biura do wynajęcia Warszawa Wilanów

Wśród zalet Wilanowa można wymienić m.in. bardzo dobrą infrastrukturę i łatwy dojazd do centrum Warszawy autobusami albo samochodem. W prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilanów znajduje się wiele nowoczesnych kompleksów, ale także wiele kameralnych biurowców dla mniejszych lub średnich firm.
Szukając biura do wynajęcia Warszawa Wilanów, zapoznaj się z propozycjami w naszej bazie. Oferujemy biura w nowoczesnych biurowcach i kameralnych obiektach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pomogą znaleźć biuro, które będzie spełniać oczekiwania pod względem wielkości i udogodnień.

Formularz zgłoszeniowy

Biura serwisowane

×