Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID regionu: Warszawa

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia - Warszawa

Warszawa to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Zapewnia szeroki wachlarz możliwości mieszkaniowych, a także biurowych. Jest jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej – prawie 50% zasobów nowoczesnych powierzchni biurowych Polski znajduje się w stolicy.

Wynajem biura. Warszawa jako największy rynek biurowy w Polsce

Warszawa oferuje ponad 6 mln mkw. powierzchni biurowej, a kolejne projekty biurowe są budowane i planowane. Warszawa to wiele atrakcyjnych lokalizacji biurowych, które zachęcają do przenoszenia lub otwierania siedzib firm. Dla przedsiębiorców poszukujących biura do wynajęcia na terenie miasta Warszawa to dobra wiadomość, bo jest w czym wybierać!

W naszej ofercie natrafisz zarówno na biura w atrakcyjnych lokalizacjach, jak i funkcjonalne przestrzenie coworkingowe: zarówno biura w Warszawie Śródmieściu, jak i lokale poza centrum. Dostępne są lokale o różnej powierzchni (od 100 mkw. do nawet 20 000 mkw.) na wynajem w biurowcach od zaraz, ale też najemcy mogą wybierać w inwestycjach, które dopiero powstają czy też są w planach.

Biura do wynajęcia w Warszawie. Idealne dla Twojej firmy

Dostępne w naszej ofercie przestrzenie biurowe i coworkingowe są bardzo praktyczne – ich wygląd i układ możesz dopasować do własnych potrzeb. Wśród naszych propozycji znajdziesz lokale w prestiżowych wieżowcach, pomieszczenia biurowe w budynkach poza centrum miasta, czy też kameralne nieruchomości w odrestaurowanych kamienicach. Warszawa to idealne miejsce dla nowych firm i startupów, ale też przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku. Duże zróżnicowanie oferty sprawia, że każdy najemca znajdzie coś dla siebie. W końcu atrakcyjnie wyposażona siedziba sprzyja rozwojowi firmy, inspirując do podejmowania coraz to nowszych wyzwań.

Gdzie szukać biura na wynajem w Warszawie?

Warszawa to centrum polskiego biznesu. W najpopularniejszych dzielnicach miasta znajdują się oddziały największych rodzimych oraz zagranicznych firm i korporacji. Do najpopularniejszych lokalizacji, oferujących nowoczesne biura do wynajęcia, zaliczyć można m.in.  okolice Ronda Daszyńskiego, Ronda ONZ, Dworca Gdańskiego, Dworca Centralnego, ulicy Marszałkowskiej, Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i Żwirki Wigury, a także Służewca czy Okęcia oraz biura na warszawskich Włochach.

Biura na wynajem w Warszawie są pożądane przez przedsiębiorców z każdej branży nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność czy aranżację. Wiele z nich jest świetnie skomunikowana i ma dostęp do metra. Najczęściej położone są w sąsiedztwie różnych instytucji kulturalnych, rządowych czy też naukowych. Natomiast lokale oddalone od centrum – chociażby na Służewcu, biura na Mokotowie czy Pradze – oferują dużą dostępność punktów usługowych oraz rozbudowaną infrastrukturę transportową.

Tanie biura do wynajęcia Warszawa

W Warszawie koszty najmu są bardzo zróżnicowane. Na ich wysokość wpływa m.in. położenie nieruchomości, w której chcesz otworzyć swoje biuro, czy standard powierzchni. Przykładowo, w Śródmieściu, ze względu na centralne położenie i prestiż, a także bliskość lokali gastronomicznych oraz różnych instytucji publicznych, średnie stawki są wyższe niż na Służewcu czy biura na warszawskiej Woli.

Na koszt najmu wpływa także wiele innych czynników, jak choćby:

  • wielkość wynajmowanej powierzchni,
  • oczekiwany standard wykończenia nowej siedziby firmy,
  • rodzaj i zakres zastosowanych udogodnień,
  • długość okresu najmu nieruchomości,
  • wiek budynku,
  • technologie zastosowane w projekcie,
  • usługi dodatkowe, np. centrum konferencyjne, czy możliwość skorzystania przez najemców z samochodów elektrycznych i rowerów,
  • wynegocjowane warunki wynajmu powierzchni biurowej lub coworkingowej.

 

Liczba biur do wynajęcia w Warszawie stale się powiększa. W końcu to biznesowe serce Polski, w której regularnie pojawiają się nowe inwestycje. Dzięki naszej ofercie z pewnością odnajdziesz przestrzeń dla swojej firmy – wystarczy, że w wyszukiwarce uzupełnisz dzielnicę Warszawy, która najbardziej Cię interesuje, a także powierzchnię nieruchomości czy wysokość czynszu. Sprawdź sam, jakie to proste!

Znaleziono 893 obiektów