Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Praga Południe

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Praga Południe

Warszawa to centrum Polski i najlepsze miejsce na otworzenie biura i prowadzenie biznesu. Proponujemy nowoczesne biura do wynajęcia Warszawa Praga Południe np. Fabryka PZO, Praga 306 czy Blue Point. Sprawdź naszą ofertę.

Biura Warszawa Praga Południe

Praga Południe to świetna lokalizacja dla biura czy filii. Wśród naszych propozycji szybko znajdziesz odpowiedni lokal dla swojego biznesu. Praga Południe to m.in. elegancka Saska Kępa, Grochów i Kamionek. Wiele biur mieści się też w okolicy ronda Wiatraczna. Wykorzystaj potencjał Pragi i skorzystaj z możliwości, jakie oferuje ta dzielnica Warszawy.

Biura do wynajęcia Warszawa Praga Południe w dobrej cenie

Praga Południe jest świetnie skomunikowana z centrum oraz z innymi dzielnicami. Część obiektów po rewitalizacji przeznaczono na powierzchnie biurowe. Lokalizacja przyciąga inwestorów i przedsiębiorców atrakcyjnymi stawkami najmu.  Praga Południe jest tańsza niż Śródmieście czy Mokotów, co ma duże znaczenie dla firm ze skromniejszym budżetem.

Znajdź biuro do wynajęcia Praga Południe

Praga Południe ze względu na zróżnicowane ceny nieruchomości oraz szeroki wybór biur oraz wiele transakcji stała się atrakcyjna dla przedsiębiorców. Odległość do centrum jest niewielka, a dojazd wygodny, dlatego wynajem biur Warszawa Praga Południe staje się coraz popularniejszy. Praga Południe jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, również dzięki linii metra. Praga przeżywa renesans również w wymiarze biznesowym.

Znaleziono 44 obiektów