Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw.

Biura do wynajęcia Włochy

Szybki rozwój oraz w miarę szybki dojazd do centrum to największe zalety dzielnicy Włochy. Poza tym ma jeszcze jeden ogromny dla wielu przedsiębiorców atut – mieści się tu międzynarodowy port lotniczy Warszawa-Okęcie. Dzielnica graniczy z powiatem pruszkowskim oraz Ursynowem, od wschodu z Ochotą i Mokotowem, od zachodu z Ursusem, a od północy z Bemowem i Wolą.

Biura Warszawa Włochy – lokalizacja i dojazd

Komunikacja pozwala dojechać do wszystkich dzielnic Warszawy, a tramwaje i pociągi pozwalają na dojazd do centrum w około 15-40 minut. Dodatkowo na uwagę zasługuje także bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych.
Wszystko to sprawia, że biuro do wynajęcia Włochy jest oczywistym wyborem dla wielu firm.  Włochy to dzielnica, w której jest duża liczba miejsc pracy ze względu na lotnisko oraz liczne biurowce np. Aeropark Business Centre, Business Garden, Flanders Business Park czy The Park Warsaw.

Biura do wynajęcia Warszawa Włochy – szeroki wybór

W naszej ofercie dostępne są biura o różnych standardach i formatach w dzielnicy Włochy. Znajdziemy odpowiednie miejsce na siedzibę Twojej firmy w zależności od pożądanej wielkości i Twoich potrzeb oraz oczekiwanych udogodnień.
Zobacz biura do wynajęcia Włochy – zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów.

Znaleziono 121 obiektów