Biura do wynajęcia - ID kategorii: Biura do wynajęcia | ID miejscowości: Włochy

Powierzchnia
Czynsz EUR/mkw./miesiąc

Biura do wynajęcia Włochy

Szybki rozwój oraz w miarę sprawny dojazd do centrum to największe zalety dzielnicy Włochy w Warszawie. Poza tym ma jeszcze jeden ogromny dla wielu przedsiębiorców atut – mieści się tu międzynarodowy port lotniczy Warszawa-Okęcie. Dzielnica graniczy z powiatem pruszkowskim oraz Ursynowem, od wschodu z Ochotą i Mokotowem, od zachodu z Ursusem, a od północy z Bemowem i Wolą. Wszystko to sprawia, że biura do wynajęcia w Warszawie Włochy cieszą się dużą popularnością.

Biura Warszawa Włochy – lokalizacja

Doskonała komunikacja warszawskich Włoch pozwala dojechać stąd do wszystkich dzielnic Warszawy. Co więcej, Włochy graniczą z Ursusem, Bemowem, Wolą, Ochotą, Mokotowem, Ursynowem i z powiatem pruszkowskim. Wynajęcie biura w Warszawie, na Włochach daje zatem spore możliwości dojazdowe dla przyszłych pracowników. Tramwaje i pociągi pozwalają na szybki dojazd do centrum Warszawy.

Interesują Cię biura do wynajęcia w Warszawie, ale jeszcze nie wiesz, w której dzielnicy? Sprawdź również inne atrakcyjne lokalizacje, takie jak biura do wynajęcia w Warszawie na Śródmieściu, czyli w centrum stolicy, oraz biura na Woli.

Dogodny dojazd do biura na wynajem, Warszawa Włochy

Biuro do wynajęcia Włochy jest oczywistym wyborem dla wielu firm. Warszawskie Włochy to dzielnica, w której jest duża liczba miejsc pracy ze względu na lotnisko oraz liczne biurowce, takie jak Aeropark Business Centre (sprawdź biura do wynajęcia Włochy właśnie w tym wyjątkowym kompleksie biurowym!), Business Garden, Flanders Business Park czy The Park Warsaw.

Dodatkowo na uwagę zasługuje także bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych. Choć Włochy są jedną z najmniejszych dzielnic Warszawy pod względem liczby ludności, to jej dobre skomunikowanie z resztą miasta i okolicami uczyniło ją miejscem licznych nowych inwestycji.

Ogrom biur na wynajem w Warszawie, Włochy, to również związek z dostępnością świetnej infrastruktury transportowej. Przez Włochy przebiega droga S2, czyli tzw. Południowa Obwodnica Warszawy, a także dwie drogi wylotowe: Aleje Jerozolimskie i Aleja Krakowska. Co więcej, na terenie warszawskich Włoch znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina.

Biura do wynajęcia Warszawa Włochy – szeroki wybór

W naszej ofercie dostępne są biura na wynajem w Warszawie Włochy o różnych standardach i formatach. Znajdziemy odpowiednie miejsce na siedzibę Twojej firmy w zależności od pożądanej wielkości i Twoich potrzeb oraz oczekiwanych udogodnień. Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej strony – stale pojawiają się nowe biura do wynajęcia.

Zobacz biura do wynajęcia Włochy – zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów.

Znaleziono 113 obiektów