Elektromontaż Kraków przeprowadzi się do biurowca Principio

Elektromontaż Kraków przeprowadzi się do biurowca Principio

Spółka Elektromontaż Kraków dołączyła do kolejnych najemców w krakowskim biurowcu Principio i wynajęła ponad 620 mkw. powierzchni biurowej. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska, a właściciela biurowca Knight Frank.

Elektromontaż Kraków S.A. jest jedną z największych firm elektroinstalacyjnych w południowej Polsce. Należąca do Grupy Kapitałowej PROCHEM S.A. firma działa w Polsce nieprzerwanie od 1949 roku. Elektromontaż Kraków specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych we wszystkich typach obiektów zarówno budownictwie przemysłowym, użyteczności publicznej, handlowo-usługowym i ogólnym, jak również obiektach związanych z ochroną środowiska, a także infrastruktury energetycznej i drogowej.

Biurowiec Principio mieści się w Krakowie, przy ulicy Armii Krajowej 25. Budynek składa się w dwóch części: wyższej (7 kondygnacji naziemnych) i niższej (4 kondygnacje naziemne). Sumaryczna powierzchnia najmu wynosi blisko 11 tys. mkw. Inwestorem jest spółka deweloperska Eko-Park S.A. należąca do Grupy Zasada.

- Pracownicy firmy Elektromontaż Kraków byli przyzwyczajeni do swojej siedziby w klimatycznej kamienicy w sercu Krakowa. Wyzwaniem dla nas było znalezienie wygodnego, nowoczesnego biura, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta – mówi Anna Madejska, Doradca w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

- Nasz klient wybrał biurowiec Principio ze względu na jego kameralność, wysoki standard wykończenia i widok na Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy. Dzięki pełnemu zaangażowaniu dewelopera proces wyboru i negocjacji odpowiedniej powierzchni przebiegł bardzo sprawnie – dodaje Karolina Słysz, Doradca w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

- Cieszymy się, że zainteresowanie biurowcem Principio jest tak duże. To już kolejna umowa najmu w ostatnich tygodniach. Dowodzi to, że atrakcyjna lokalizacja oraz liczne udogodnienia budynku, które przewidział właściciel, są doceniane przez kolejne firmy – uzupełnia Sabina Chęcińska, Negocjator w dziale wynajmu powierzchni biurowych Knight Frank.

Elektromontaż Kraków przeprowadzi się do biurowca Principio

Newmark Polska

Dział reprezentacji najemców biurowych firmy Newmark Polska obsługuje firmy na terenie całej Polski planujące pozyskanie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu powierzchni biurowej.

Aktualności

2024-02-08

VIBE z nowym najemcą
Kolejna firma zdecydowała się na przeniesienie swojego biura do VIBE – najnowszego projektu Ghelamco realizowanego w biznesowym centrum Warszawy. Rödl & Partner, jedna z wiodących firm doradczych świadczących usługi w zakresie audytu, BPO, doradztwa podatkowego i prawnego oraz consultin ...