Biura do wynajęcia Varso Tower - podnajem

Chmielna 69WolaWarszawa

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Anna Osiecka
Associate Director, Warszawa
Joanna Andryszczyk
Associate Director, Warszawa
Dawid Igielski
Senior Advisor, Warszawa

Opis biura Varso Tower - podnajem

Oferujemy do podnajmu nowoczesną powierzchnię biurową w Varso Tower, najbardziej prestiżowym kompleksie biurowym w Polsce, zlokalizowanym w samym centrum Warszawy. Oferta obejmuje 25. i 26. piętro połączone wewnętrznymi schodami, tworzące reprezentacyjną i funkcjonalną przestrzeń pracy dla dużych organizacji.

Biuro oferuje liczne przestrzenie open space, sale konferencyjne, gabinety, budki telefoniczne, strefy coworkingowe oraz strefy relaksu. Wysoki standard wykończenia, panoramiczne widoki na Warszawę oraz doskonała dostępność komunikacyjna sprawiają, że jest to idealna siedziba dla nowoczesnej firmy.

Układ powierzchni

25 piętro

  • open space dla około 40 osób,
  • 10 miejsc w budkach telefonicznych,
  • reprezentacyjna strefa recepcyjna,
  • open space dla 28 osób,
  • gabinet dla 4–6 osób,
  • dodatkowa strefa recepcyjna dla 6 osób,
  • sala konferencyjna dla 12 osób,
  • 3 przestrzenie open space dla około 26 osób,
  • 8 dodatkowych miejsc w budkach telefonicznych,
  • otwarta strefa chillout,
  • zamknięta strefa chill / sala spotkań dla 4–5 osób,
  • 4 przestrzenie open space dla około 20 osób,
  • 3 sale konferencyjne dla 3–5 osób,
  • 36 stanowisk hot desk,
  • toalety damskie i męskie,
  • reprezentacyjna przestrzeń wejściowa wraz ze schodami prowadzącymi na 26 piętro,
  • w pełni wyposażona kuchnia.

26 piętro

  • open space dla około 40 osób,
  • 8 miejsc w budkach telefonicznych,
  • 2 przestrzenie open space dla 22 osób,
  • strefa chillout,
  • hot desk dla 6 osób,
  • strefa recepcyjna dla 6 osób,
  • 2 sale konferencyjne dla 8 osób,
  • 3 przestrzenie open space dla około 26 osób,
  • otwarta przestrzeń coworkingowa / spotkań dla 6–8 osób,
  • dodatkowa strefa chillout,
  • 4 przestrzenie open space dla około 20 osób,
  • 3 sale konferencyjne dla 4–6 osób,
  • zamknięta strefa chill / sala spotkań dla 6–10 osób,
  • toalety damskie i męskie,
  • w pełni wyposażona kuchnia.

Varso Tower oferuje bezpośrednie połączenie z Dworcem Centralnym, dostęp do metra, tramwajów, SKM i kolei oraz szeroką ofertę restauracji, kawiarni i usług. Dodatkowym atutem jest taras widokowy Highline Warsaw znajdujący się w budynku. To wyjątkowa propozycja dla firm poszukujących prestiżowego adresu i najwyższego standardu powierzchni biurowej w sercu Warszawy.

Varso Tower to najbardziej rozpoznawalny biurowiec w Polsce oraz najwyższy budynek w Unii Europejskiej, osiągający wysokość 310 metrów. Kompleks oferuje najwyższej klasy powierzchnie biurowe, wyjątkowy standard wykończenia oraz doskonałe warunki pracy dla najbardziej wymagających najemców. Centralna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do wszystkich kluczowych punktów miasta oraz pełnej infrastruktury biznesowej i usługowej. Biuro w Varso Tower to idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej siedziby, nowoczesnego środowiska pracy oraz prestiżowego adresu w sercu stolicy.

 

Warunki podnajmu

Czynsz wyjściowy za pow. biurową 30 EUR/mkw./miesiąc

Minimalny okres najmu (w miesiącach) 24 miesiące

Koszty eksploatacyjne 36,07 PLN/mkw./miesiąc

Koszt parkingu podziemnego Skontaktuj się z nami

Koszt parkingu naziemnego Skontaktuj się z nami

Współczynnik miejsc parkingowych Skontaktuj się z nami

Współczynnik pow. wspólnych Skontaktuj się z nami

Szczegóły biurowca

  • StatusIstniejący
  • Data zakończenia budowy
    2022
  • Całkowita powierzchnia netto
    57 757 mkw.
  • Całkowita dostępna pow. biurowa
    1 546 mkw.
  • Całkowita dostępna pow. handlowa
  • Klasa budynku
    A
  • Certyfikaty
    WELL,BREEAM,Without Barrier

Warunki podnajmu

Standard biura Varso Tower - podnajem

  • Bistro/kantyna

  • BMS

  • Certyfikat ekologiczny

  • Czujniki dymu

  • Dostęp dla niepełnosprawnych

  • Dwa niezależne źródła zasilania

  • Garaż, miejsca parkingowe

  • Infrastruktura dla rowerzystów

  • Klimatyzacja

  • Kontrola dostępu

  • Łącze światłowodowe

  • Ochrona

  • Okablowanie elektryczne

  • Okablowanie komputerowe

  • Podnoszone podłogi

  • Podwieszane sufity

  • Powierzchnie handlowe na parterze

  • Punkty ładowania samochodów elektrycznych

  • Recepcja

  • Tryskacze

  • Windy

  • Wykładzina

Dodatkowe udogodnienia biura Varso Tower - podnajem

    • Monitoring
    • Okablowanie telefoniczne
    • Oświetlenie LED
    • Rowerownia
    • Siłownia
    • Stojaki na rowery
    • Ścianki działowe

Lokalizacja biura Varso Tower - podnajem

Transport

Lokalizacja Varso Tower przy ul. Chmielnej 69 zapewnia doskonałe skomunikowanie z innymi częściami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości krótkiego spaceru znajduje się stacja metra Rondo ONZ (linia M2) oraz Dworzec Centralny.

Dzięki bliskości głównych arterii komunikacyjnych takich jak Aleje Jerozolimskie czy Al. Jana Pawła II, dojazd samochodem do innych dzielnic Warszawy jest szybki i wygodny. Dojazd na Lotnisko Chopina zajmuje około 20 minut samochodem.

W pobliżu znajdują się także stacje kolejowe: Warszawa Centralna, Warszawa Śródmieście oraz Warszawa Ochota. To sprawia, że lokalizacja ta jest idealna dla firm poszukujących dogodnego połączenia komunikacyjnego zarówno dla pracowników, jak i klientów.

Okolica oferuje również bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz centrum handlowe Złote Tarasy. Dzięki temu pracownicy mają łatwy dostęp do różnorodnych usług, w tym gastronomicznych, kulturalnych czy rekreacyjnych.

Podsumowując, lokalizacja Varso Tower przy ul. Chmielnej 69 to doskonały wybór dla firm poszukujących nowoczesnej powierzchni biurowej w centrum Warszawy. Budynek oferuje najwyższy standard wykończenia oraz szeroką gamę udogodnień, dzięki czemu zapewnia komfort pracy na najwyższym poziomie.

Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:

Centrum (779 m 11 minut spacerem)
M1
Dw.Centralny (39 m 0 minut spacerem)
7910111722242533117127128131158160174175200504507517519521522525N11N12N13N14N16N21N22N24N25N31N32N33N34N35N36N37N38N41N42N43N44N45N46N61N62N63N64N71N72N81N83N85N86N88N91N95
rondo ONZ (272 m 3 minut spacerem)
10111733160174178N12N13N14N16N21N44N45N46N62N63N64N71N95M2
pl.Starynkiewicza (543 m 7 minut spacerem)
79222425157
Emilii Plater (520 m 7 minut spacerem)
N11N41N45N61N63
Sienna (689 m 9 minut spacerem)
157

Wszelkie prezentowane dane mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Anna Osiecka
Associate Director, Warszawa
Joanna Andryszczyk
Associate Director, Warszawa
Dawid Igielski
Senior Advisor, Warszawa